Fiskars Xact™

Seznamte se s nejnovějším nářadím pro práci s půdou od Fiskars. Zamilujete se do jeho designu, lehkosti a pracovního výkonu tak moc, že s ním nebudete chtít přestat pracovat.

Fiskars Xact™

Seznamte se s nejnovějším nářadím pro práci s půdou od Fiskars. Zamilujete se do jeho designu, lehkosti a pracovního výkonu tak moc, že s ním nebudete chtít přestat pracovat.

Ergonomické

Správná velikost - menší namáhání zad

Pohodlí a ovládání

Push-pull držadlo (zatlač-zatáhni)

Nízká hmotnost

Násada z materiálu FiberComp™

Záruční doba 25 let

Abychom Vám zajistili ten nejlepší zážitek z užívání našich nástrojů, poskytujeme prodlouženou záruku 25 let pro nářadí z řady Xact™. 

Podmínky záruky
Záruční doba 25 let

Xact™ výhody

Jak byste se mohli nechat unést rytím na zahradě, když je to většinou tak náročná práce? Rýče Fiskars Xact™ mají navrch před konkurencí, díky své unikátně lehké a přitom odolné konstrukci a speciálně navrženému designu, který činí z rytí, sázení a zarovnávání záhonů čirou radost. 

Xact™ nářadí pro péči o půdu

Fiskars Xact™ představuje bohatou řadu nástrojů pro péči o půdu, obsahující různé typy a velikosti rýčů, vidlí a též praktickou velkou lopatu.

Xact™ rýče

Rýče Fiskars Xact™ přináší zcela nový pohled na toto zahradní nářadí, díky jejich speciálně navrženému designu, použití moderních materiálů a možnosti volby mezi dvěma velikostmi - M a L pro různé výšky uživatelů.

Xact™ lopata

Nabídka nástrojů pro péči o půdu Fiskars Xact™ by nebyla kompletní bez lopaty Xact™, která vám na zahradě pomůže při přesunu hlíny, kompostu nebo písku. 

Xact™ vidle

Rycí vidle Xact™ jsou dostupné ve dvou velikostech (M a L), aby se s nimi skvěle pracovalo zahradníkům různých výšek postavy. Tyto vidle jsou perfektní pro provzdušňování, odplevelení větších ploch a rozbíjení tvrdé půdy.  

Pohled designéra

Přinesli jsme revoluci do principů navrhování tohoto klasického nářadí a přišli jsme s něčím lepším, chytřejším, co se snadněji používá a je efektivnější.

Všechno nářadí v řadě Fiskars Xact™ je výsledkem rozsáhlého testování materiálů, konstrukce, ergonomie a výkonnosti.

Výsledky hovoří samy za sebe. Konstrukce z kompozitu a oceli jsou lehké a zároveň mají perfektní ergonomii, která snižuje svalové napětí a zvyšuje efektivitu práce. Výběr mezi střední a velkou velikosti rýčů a vidlí umožňuje uživateli vybrat si to správné nářadí pro každého.

Pohled designéra