Naši distributoři

Výrobky FISKARS můžete zakoupit ve vašem nejbližším hobby marketu, zahradních centrech a dalšího tradičních místech prodeje. Sledujte prosím informace, uvedené na příslušných webových stránkách prodejen. Pro nalezení nejbližšího prodejce, navštivte prosím sekci „Najdeme si prodejnu“.

Níže v textu nalezněte prosím seznam našich přímých distributorů pro Českou a Slovenskou republiku. S většinou distributorů spolupracuje společnost Fiskars po dobu delší než deset let. Po celou dobu naší spolupráce uvedení distributoři osvědčili svou kvalitní prací rovněž také schopnost poskytovat konečným spotřebitelům kvalitní služby. Naši distributoři jsou schopni dlouhodobě nabídnout nejširší možnou nabídku, odborné poradenství, záruční servis a rychlé řešení dotazů. Díky společné práci se nám daří rozvíjet značku Fiskars na trzích České a Slovenské republiky.

Na webu se můžete velmi často setkat s názvy webových adres, jež používají slovo FISKARS v názvu webové adresy. Bohužel k tomu dochází (s výjimkou adresy www.fiskars-online.cz a www.fiskarsnaradie.sk) v rozporu s naším přáním. Cílem je vyvolat přesvědčení, že spotřebitel kontaktuje přímo výrobce. Bohužel tomu tak není. Rádi bychom proto upozornili, že naše společnost vlastní pouze webové adresy www.fiskars.cz a www.fiskars.sk.

 

Distributoři Česká Republika:

NOHEL - GARDEN

Budínek 80

263 01  DOBŘÍŠ

Web: www.nohelgarden.cz

SPOZA s.r.o.

Černilov 606

503 43 Černilov

Web: www.spoza.cz

MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Kněžskodvorská 2277/26

370 04 České Budějovice 4

Web: www.motorjikov.com

GENESIS sdr.

Ekologická 275

516 01  Rychnov nad Kněžnou

Web: www.genesisrk.cz

DECRA s.r.o.

T. G. Masaryka 46/22

568 02 Svitavy

web: www.fiskars-online.cz