Sekery

Díky své robustní konstrukci, odolnosti, pohodlí a efektivitě objevíte sekery Fiskars řemeslným zpracováním a designem po několik generací.

Sekery

Díky své robustní konstrukci, odolnosti, pohodlí a efektivitě objevíte sekery Fiskars řemeslným zpracováním a designem po několik generací.

Sekery Fiskars, vyvinuté, testované a zdokonalené v lesích, které nazýváme svým domovem, se těší důvěře po celém světě. Sekery Fiskars jsou hrdě navrhovány a vyráběny s pečlivostí a odborností ve finském Billnäs, a to od řady X-Series, která je zaměřena na úspěchy, přes sekery Norden s tradičními kořeny až po pohodlnou řadu Solid.

Dokonale vyvážené

Díky optimalizovanému těžišti a lehkému tělu znásobí snadno ovladatelné sekery Fiskars sílu každého úderu.

Odolné a bezpečné použití

Sekery Fiskars jsou navrženy tak, aby byly prakticky nerozbitné, s osvědčenou ochranou proti přelomení pro bezpečný a spolehlivý zážitek.

Začněte ostře a zůstaňte ostří

Nejostřejší možný výbrus a optimalizace pevnosti ostří, které čistě zajíždí do dřeva a zůstává ostré.

Optimalizovali jsme ovládání sekery pro uživatele.

  • Štípací sekery se širším klínovým ostřím a delší násadou jsou ideální pro štípání dřeva.
  • Univerzální sekery s tenčím ostřím jsou ideální pro kácení stromů a další práce spojené se štípáním dřeva.

How to select an axe
Optimalizovali jsme ovládání sekery pro uživatele.

Outdoorové nářadí Norden

Outdoorové nářadí Norden vychází z 375 let tradice a hlubokých odborných znalostí. Odráží styl severského bydlení s jeho progresivním designem, který má silné kořeny v tradici.

Perfektně nabroušené, pečlivě uspořádané

Zvedejte, přemisťujte a skládejte dřevo jako odborník. Společnost Fiskars nabízí řadu chytře navržených lesnických nástrojů včetně háků na polena, kleští, sapin a ostřičů na nože a sekery pro vytvoření dokonalé hromady palivového dřeva.

OBJEVTE LESNICKÉ NÁSTROJE
Perfektně nabroušené, pečlivě uspořádané

Rychlejší a čistší řezy

Skládací, zahnuté a obloukové pily Fiskars jsou ideální pro ořezávání silnějších větví, řezání čerstvě nařezaného zeleného dřeva a štípání starého palivového dřeva - jde o nástroje, které se snadno používají a jsou velmi odolné.

OBJEVTE PILY
Rychlejší a čistší řezy

Získejte vynikající sekeru Fiskars s podpisem

Velká nárazová síla

Nová generace seker Fiskars řady X-Series nabízí dokonalé fyzikální vlastnosti a pokročilou ergonomii ve spojení s inovativními, mimořádně ostrými čepelemi, které zajišťují působivý výkon a naprostou kontrolu.

Příroda se snoubí s tradicí

Sekery Fiskars Norden s rukojetí ze dřeva amerického ořechovce a přesnými čepelemi z uhlíkové oceli jsou součástí úžasně navržené řady dědictví, která je vyrobena tak, aby byla milována a odolala zkoušce času.

Sekyry, které rády objevují

Sekery a sekerky Fiskars, které jsou důmyslně navrženy jako dokonalý společník při turistice, kempování, cestování s batohem a dalších aktivitách, mají v malém a lehkém balení dostatečnou sílu pro štípání a sekání.

Registrace na 25 let používání – garantováno

Jsme stejně zapálení pro sekery jako vy. Zaregistrujte svou novou sekeru Fiskars a získejte neuvěřitelnou 25letou záruku a poznejte ještě více výhod.

Další informace
Registrace na 25 let používání – garantováno