Hard Edge

Dlouhotrvající ostrost pro snadné každodenní vaření

Hard Edge

Dlouhotrvající ostrost pro snadné každodenní vaření

Inovativní technologie

Nože Fiskars Hard Edge byly vytvořeny za pomoci revoluční techlologie LZR-EDGE™. Během procesu tvorby ostří jsou na jeho povrch aplikovány pomocí laseru částice velmi odolného karbidu kovu. Díky tomu je ostří těchto nožů až neskutečně ostré. Současně to výrazně prodlužuje životnost ostří a jeho odolnost. Nože Hard Edge tak nabízí skvělý výkon při každém řezu. 

Inovativní technologie

Příjemné použití, snadná údržba

Rukojeti nožů Hard Edge jsou ergonomicky tvarované s 3D povrchem pro komfortní a bezpečné držení. Lze je mýt v myčce na nádobí.

Nože se snadno udržují. V případě potřeby se i jednoduše naostří – lze použít jakýkoli ostřicí nástroj, např. Fiskars Roll-Sharp nebo brousek s úhlem 30+/-4 stupně. Nože Hard Edge jsou ukázkou čistého finského designu.

Příjemné použití, snadná údržba

4x déle ostré

Nože Fiskars Hard Edge jsou navrženy tak, aby zajistily dlouhotrvající ostrost a snadné každodenní vaření. Čepel je vyrobena ze silné nerezové oceli s revoluční technologií LZR-EDGE™ na ostří. To umožňuje, aby ostří zůstalo 4x déle ostré, než je tomu u standardních nožů. Řada Hard Edge obsahuje pestrou škálu nožů pro různá použití. 

4x déle ostré

LZR-EDGE™

Materiál čepele předurčuje ostrost a odolnost všech kuchyňských nožů. Pro dosažení skvělých výsledků lze použít tradiční a drahé materiály, jako je např. damašková ocel nebo ocel s vysokým podílem uhlíku. U nožů Fiskars z řady Hard Edge je použito inovativní řešení ve formě LZR-EDGE™ technologie. Díky tomu dojde ke značnému zvýšení ostrosti a odolnosti čepele z kvalitní nerezové oceli. Nože jsou tak vybaveny čepelemi s vynikající kvalitou ostří, které vydrží 4x déle ostré oproti klasickým nožům. 

Nové environmentálně udržitelné balení

Společnost Fiskars vyvinula nové řešení v oblasti obalů pro nože z řady Hard Edge. Nové obaly jsou vyrobeny z kartonu a je použita pouze tenká vrstva plastu pro jejich uzavření. Balení nožů Hard Edge lze recyklovat do modrého kontejneru na tříděný papír.