Snadná a inovativní zimní údržba

Kvůli sněhu nebo zamrzlému čelnímu sklu se člověk dokáže pořádně zpozdit. Naše šetrné a efektivní nástroje pro auta vám však usnadní práci.

Snadná a inovativní zimní údržba

Kvůli sněhu nebo zamrzlému čelnímu sklu se člověk dokáže pořádně zpozdit. Naše šetrné a efektivní nástroje pro auta vám však usnadní práci.

Kartáč a škrabka na led

S naším kartáčem a škrabkou na led SnowXpert™ si podstatně usnadníte odstraňování sněhu, ledu a vlhkosti z oken auta. Povrch vozidla nepoškrábe díky elastickému kartáčei a škrabce s dvojitou čepelí, která  také zaručuje bezpečné čištění skel.

Kartáč a škrabka na led
1
2
3

Smetáček a škrabka na led

 

1. Naše škrabka se dvěma čepelemi vám umožňuje škrábat led v obou směrech a její flexibilní čepel je skvělá pro čištění zakřivených čelních skel.

2. S našimi inovativními oboustrannými elastickými kartáči dokážete šetrně odstraňovat sníh a vlhkost z oken auta bez obav ze vzniku škrábanců.

3. Lze ji rozebrat, takže se snadno vejde do každého auta.

Lopata do auta

Díky svému odolnému a lehkému provedení je lopata do auta SnowXpert™ ideální volbou pro rychlejší odstranění i toho nejtvrdšího zamrzlého sněhu kolem auta.

Lopata do auta
1
2
3

Lopata do auta

 

1. Díky čepeli z nerezové oceli vydrží naše lopata déle než tradiční nástroje na odklízení sněhu a umožní vám snadno odstranit i tu nejzmrzlejší sněhovou nadílku.

2. Je vyrobena ze stejného kompozitního materiálu jako naše celosvětově uznávané sekery Fiskars, takže je i neuvěřitelně odolná.

3. Díky kompaktním rozměrům se snadno přenáší a vejde se i do toho nejmenšího zavazadlového prostoru.

Hrablo SnowXpert™

Naše hrablo SnowXpert™ je skvělou volbou pro odhazování a hrabání sněhu a usnadní vám odstranění i té největší sněhové nadílky.

Hrablo Roller SnowXpert™

Naše hrablo Roller SnowXpert™ je skvělou volbou pro rychlé odstranění sněhové nadílky do výšky 10 cm.

Lopata SnowXpert™

Díky kombinaci velké lžíce a lehké konstrukce je lopata SnowXpert™ nepřekonatelnou volbou pro rychlé a snadné odstraňování sněhu.

Shrnovač na sníh SnowXpert™

Náš shrnovač na sníh SnowXpert™ díky svému ergonomickému a lehkému provedení usnadní odklizení i těch největších zasněžených ploch.

Lopata do auta SnowXpert™

Díky svému odolnému a lehkému provedení je lopata do auta SnowXpert™ ideální volbou pro rychlé odstranění sněhu kolem auta.

Smetáček a škrabka na led Fiskars SnowXpert™ (2 v 1)

Náš smetáček a škrabka na led SnowXpert™ s šetrnými elastickými kartáči a škrabkou s dvojitou čepelí je ideální volbou pro bezpečné a efektivní odstranění ledu a sněhu.

SnowXpert™

Lopatka do auta SnowXpert™

Další informace
Katalogové číslo výrobku
1019347
Mezinárodní číslo obchodní položky (EAN)
6411501430724
Šířka
220 mm
Délka
630 mm
Výška
105 mm
Hmotnost
520g