PowerGear™ X

Více síly s nůžkami PowerGear™ X.

PowerGear™ X

Více síly s nůžkami PowerGear™ X.

Více síly, méně námahy

Všichni jsme si to zažili, funění, hekání a nadávání, při obyčejném řezání větve nebo keře. Přiznejme si, že to není pěkný pohled, když někdo tímto způsobem pracuje. Abychom vám ukázali, co tím myslíme, dali jsme dohromady krátké video, jak to vypadá, když zápasíme s přírodou.

Více síly, méně námahy

Garantovaná záruční doba 25 let

Abychom Vám zajistili ten nejlepší zážitek z užívání našich nástrojů, poskytujeme prodlouženou záruku 25 let pro nůžky z řady PowerGear™ X. 

Warranty conditions
Garantovaná záruční doba 25 let

1. Méně námahy, méně únavy

Díky našemu jedinečnému patentovanému mechanismu PowerGear™ získáte až 3x více střižné síly. V propojení s kvalitně zakalenými čepelemi z nerezové oceli s povrchem PTFE snižujícím tření získáte ten nejvyspělejší nástroj pro stříhání.

2. Vydrží déle

Fiskars je celosvětově známý díky výrobě kvalitních a odolných nástrojů. Nůžky PowerGear™ X v této tradici hrdě pokračují - špičkové čepele z nerezové oceli a voděodolné, lehké a přitom vysoce odolné tělo. 

3. Navrženo pro větší pohodlí

Někdy je těžké odolat touze po pauze, když máte za sebou už spoustu nastříhaných větví. Při vývoji našich nůžek PowerGear™ X jsme právě na to mysleli a vytvořili jsme vysoce komfortní nůžky, jejichž cílem je ulehčit vám práci na zahradě. Použitý materiál SoftGrip™ a 3D struktura madla zajišťují méně námahy při jejich držení, stejně jako jejich lehké hliníkové násady.

Zahradní univerzální nůžky PowerGear™ X

Nové zahradní univerzální nůžky PowerGear™ X byly vyvinuty pro zvýšení výkonu při stříhání větví ve výškách i u země - teleskopická verze má dosah až 6 metrů. Střih v takové výšce vyžaduje jak přesnost, tak sílu. Zahradní univerzální nůžky PowerGear™ X mají oranžový vodič na čepeli pro zlepšení viditelnosti ve větvích a otočnou hlavu v úhlu 230°. Převodový mechanismus až 12x ulehčuje střih oproti standardnímu mechanismu, a umožňuje tak snadný a rychlý střih.  

Fiskars PowerGear X Tree pruner

PowerGear™ X nůžky na živý plot

Nůžky na živý plot jsou speciálně navrženy pro snadné zastřihování živých plotů a keřů. Mají unikátní mechanismus PowerGear™, který vyžaduje až 3x méně námahy oproti běžnému mechanismu.

Důkladně zakalené čepele z nerezové oceli jsou potaženy PTFE, což snižuje jejich tření a zamezuje ulpívání nečistot. Výsledkem je čistý a přesný střih. Držadla SoftGrip™ poskytují komfort a dobrou ovladatelnost nůžek během střihu.

PowerGear™ X nůžky na živý plot

PowerGear™ X nůžky převodové

Nová série PowerGear™ X zahrnuje dvoje dvoučepelové a jedny jednočepelové nůžky. Dvoučepelové nůžky jsou vhodné zejména pro precizní zastřihování čerstvých větví a jednočepelové nůžky jsou speciálně navrženy pro náročný střih tvrdých suchých větví, kde není zásadní čistý řez. Spodní čepel dvoučepelových nůžek PowerGear™ X umožňuje přesný střih v té správné vzdálenosti od kmene pro ten nejlepší možný výsledek. 

Důmyslný mechanismus PowerGear™ je u našich nůžek doplněn ostrými čepelemi z kvalitní oceli a lehkou a odolnou konstrukcí FiberComp™. Spojení unikátního držadla potaženého komfortním materiálem SoftGrip™ s extra odolnými čepelemi zajišťuje snadný a precizní střih. Čepele nůžek jsou vyrobeny z extra tvrdé nerezové oceli (CrMoV), pro zajištění dlouhotrvající ostrosti. Všechny nůžky PowerGear™ X mohou být použity ke střihu větších větví až do průměru 2 cm. 

PowerGear™ X nůžky převodové