Zahradnická
soutěž

Soutěž pro vášnivé zahradnice a zahradníky

Máte rádi zahradničení? Trávíte spoustu času na zahradě, a když vyjdete na čerstvý vzduch a vezmete do ruky hrábě, rýč či jiný nástroj, tak Vás naplní pocit upřímné a stoprocentní radosti?

Abychom Vám práci na zahradě ještě více zpříjemnili, připravili jsme pro Vás soutěž o kvalitní zahradní nůžky. Tři z Vás získají set těchto šikovných pomocníků - dvoučepelové nůžky Fiskars LX98 na silné větve určené pro stříhání čerstvého dřeva až do průměru 55 mm, malé zahradní nůžky Fiskars PX94 s převodem pro snadnější stříhání a též univerzální nůžky Classic S92, které jsou ideální nejen pro péči o bylinky.

Stačí jen zaslat fotografii své vlastní upravené zahrady s krátkým popisem, co se Vám na ní líbí nejvíce. Z Vámi zaslaných fotografií vylosujeme 3 výherce. Soutěž probíhá v období od 1. 4. 2019 do 21. 4. 2019. Účastí v soutěži souhlasíte s úplnými pravidly, které naleznete na následujícím odkazu.

Kuchařská
soutěž

Soutěž pro nadšené kuchařky a kuchaře

Jste kulinárním nadšencem? Kuchyň je Vaším oblíbeným místem a příprava pokrmů Vás vyloženě těší? Naším cílem je zpříjemnit Vám vaření ještě více. Proto jsme pro Vás připravili velkou jarní soutěž o užitečné pomocníky do kuchyně a domácnosti.

Tři z Vás získají set těchto výrobků - odolný rendlík Fiskars Hard Face s vysoce nepřilnavým povrchem a extra silným dnem, které rovnoměrně rozvádí teplo, velký kuchařský nůž Functional Form+ z kvalitní japonské oceli pro snadné krájení masa a zeleniny a v neposlední řadě též lehké a pohodlné univerzální nůžky Classic.

Stačí jen zaslat fotografii svého kulinářského výtvoru s krátkým postupem přípravy či receptem. Z Vámi zaslaných fotografií vylosujeme 3 výherce. Soutěž probíhá v období od 1. 4. 2019 do 21. 4. 2019. Účastí v soutěži souhlasíte s úplnými pravidly, které naleznete na následujícím odkazu.

Zašlete nám Vaše soutěžní fotografie a texty prostřednictvím formuláře níže

Vaše kontaktní informace použijeme pouze pro případné předání výhry. Po skončení soutěže budou všechny kontaktní informace smazány.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvolte prosím, do jaké části soutěže se hlásíte:*
Vaše soutěžní fotografie mohou být použity online.
Terms and conditions*

Pravidla soutěže ›
Privacy policy*

Zásady ochrany osobních údajů společnosti Fiskars ›