Zahradnická
soutěž

Soutěž pro vášnivé zahradnice a zahradníky

Máte rádi zahradničení? Trávíte spoustu času na zahradě, a když vyjdete na čerstvý vzduch a vezmete do ruky hrábě, rýč či jiný nástroj, tak Vás naplní pocit upřímné a stoprocentní radosti?

Abychom Vám práci na zahradě ještě více zpříjemnili, připravili jsme pro Vás soutěž o kvalitní zahradní nůžky, které nesmí chybět v žádné kůlně. Tři z Vás získají šikovné zahradní nůžky Fiskars PX94 s převodem pro snadnější stříhání, které se zároveň pyšní i prestižním oceněním Best of the Best v rámci designové soutěže Red Dot Award.

Stačí jen zaslat fotografii své vlastní upravené zahrady s krátkým popisem, co se Vám na ní líbí nejvíce. Z Vámi zaslaných fotografií vylosujeme 3 výherce. Soutěž probíhá v období od 15. 8. 2019 do 15. 10. 2019. Účastí v soutěži souhlasíte s úplnými pravidly, které naleznete na následujícím odkazu.

Kuchařská
soutěž

Soutěž pro nadšené kuchařky a kuchaře

Jste kulinárním nadšencem? Kuchyň je Vaším oblíbeným místem a příprava pokrmů Vás vyloženě těší?

Naším cílem je zpříjemnit Vám vaření ještě více. Proto jsme pro Vás připravili soutěž o užitečné pomocníky do kuchyně. Tři z Vás získají vysoce odolný nůž Fiskars Edge, který disponuje robustní čepelí dlouhou 19 cm a je vyroben z nerezové japonské oceli.

Stačí jen zaslat fotografii svého kulinářského výtvoru s krátkým postupem přípravy či receptem. Z Vámi zaslaných fotografií vylosujeme 3 výherce. Soutěž probíhá v období od 15. 8. 2019 do 15. 10. 2019. Účastí v soutěži souhlasíte s úplnými pravidly, které naleznete na následujícím odkazu.

Vyhlášení výsledků soutěže

Děkujeme moc všem za účast v naší soutěži uskutečněné v době od 15.8.2019 do 15.10.2019 na internetových stránkách fiskars.cz! Dorazilo k nám mnoho Vašich krásných obrázků. A to ať už nádherně upravených zahrádek plných nejrůznějších druhů květin, tak i nepřeberné množství kulinářských výtvorů mnoha barev a všemožných způsobů přípravy. Přestože bychom rádi ocenili všechny soutěžící, vyhrát mohl jen omezený počet účastníků.

V kategorii Zahrada byli vylosováni:
Eva Adamcová, Stanislav Rozehnal, Martin Růžek

V kategorii Kuchyně byli vylosováni:
Eva Zemanová, Pavla Bogarová, Jan Juříček

Všem výhercům blahopřejeme!

Výhry

Ostrý nůž do vaší kuchyně