Poznejte sílu

Fiskars PowerGear™ představuje rodinu zahradních nůžek, která svou rozmanitostí pokrývá většinu stříhacích úkolů na zahradě. Důmyslný převodový mechanismus zvyšující efektivitu vynaložené energie je doprovázen ostrými čepelemi z kvalitní ocele a lehkými a odolnými držadly z materiálu FiberComp™.

Poznejte sílu

Fiskars PowerGear™ představuje rodinu zahradních nůžek, která svou rozmanitostí pokrývá většinu stříhacích úkolů na zahradě. Důmyslný převodový mechanismus zvyšující efektivitu vynaložené energie je doprovázen ostrými čepelemi z kvalitní ocele a lehkými a odolnými držadly z materiálu FiberComp™.

PowerGear™ X nůžky na živý plot

Nůžky na živý plot jsou speciálně navrženy pro snadné zastřihování živých plotů a keřů. Mají unikátní mechanismus PowerGear™, který vyžaduje až 3x méně námahy oproti běžnému mechanismu.

Důkladně zakalené čepele z nerezové oceli jsou potaženy PTFE, což snižuje jejich tření a zamezuje ulpívání nečistot. Výsledkem je čistý a přesný střih. Držadla SoftGrip™ poskytují komfort a dobrou ovladatelnost nůžek během střihu.

PowerGear™ X nůžky na živý plot

PowerGear™ X nůžky převodové

Nová série PowerGear™ X zahrnuje dvoje dvoučepelové a jedny jednočepelové nůžky. Dvoučepelové nůžky jsou vhodné zejména pro precizní zastřihování čerstvých větví a jednočepelové nůžky jsou speciálně navrženy pro náročný střih tvrdých suchých větví, kde není zásadní čistý řez. Spodní čepel dvoučepelových nůžek PowerGear™ X umožňuje přesný střih v té správné vzdálenosti od kmene pro ten nejlepší možný výsledek. 

Důmyslný mechanismus PowerGear™ je u našich nůžek doplněn ostrými čepelemi z kvalitní oceli a lehkou a odolnou konstrukcí FiberComp™. Spojení unikátního držadla potaženého komfortním materiálem SoftGrip™ s extra odolnými čepelemi zajišťuje snadný a precizní střih. Čepele nůžek jsou vyrobeny z extra tvrdé nerezové oceli (CrMoV), pro zajištění dlouhotrvající ostrosti. Všechny nůžky PowerGear™ X mohou být použity ke střihu větších větví až do průměru 2 cm. 

PowerGear™ X nůžky převodové
1
2
3
4

Klíčová fakta – PowerGear™ X nůžky

  1. Více střižné síly a méně námahy
  2. Vynikající vyváženost nůžek a kontrola střihu
  3. Zvýšení komfortu používání a snížení únavy
  4. Dlouhá životnost a vysoká spolehlivost

Klíčová fakta – PowerGear™ X nůžky na živý plot

  1. Více střižné síly a méně námahy
  2. Dlouhá životnost a vysoká spolehlivost
  3. Optimalizovaná vyváženost nůžek a kontrola střihu
  4. Snadné zastřihování živých plotů a keřů
1
2
3
4

PowerGear™ X

1. Méně námahy a méně bolesti

Díky našemu jedinečnému patentovanému mechanismu PowerGear™ získáte až 3x více střižné síly. V propojení s kvalitně zakalenými čepelemi z nerezové oceli s povrchem PTFE snižujícím tření získáte ten nejvyspělejší nástroj pro stříhání.

2. Vyrobeny pro větší výdrž

Fiskars je celosvětově známý díky výrobě kvalitních a odolných nástrojů. Nůžky PowerGear™ X v této tradici hrdě pokračují - špičkové čepele z nerezové oceli a voděodolné, lehké a přitom vysoce odolné tělo. 

3. Navrženy pro větší pohodlí

Někdy je těžké odolat touze po pauze, když máte za sebou už spoustu nastříhaných větví. Při vývoji našich nůžek PowerGear™ X jsme právě na to mysleli a vytvořili jsme vysoce komfortní nůžky, jejichž cílem je ulehčit vám práci na zahradě. Použitý materiál SoftGrip™ a 3D struktura madla zajišťují méně námahy při jejich držení. 

Dvoučepelové zahradní nůžky L PowerGear™ X-series (P961)

Tyto ergonomické zahradní nůžky jsou vybaveny technologií PowerGear™, která maximalizuje páku tam, kde to nejvíce potřebujete, a poskytuje vám 3x větší sílu při stříhání tuhých a silných stonků a větví. Plně tvrzená, precizně broušená čepel zůstává déle ostrá, zatímco povrch čepele s nízkým třením odolává rzi a umožňuje hladší a snadnější střihy.Promyšleně navržená, lehká a odolná rukojeť FiberComp™ přirozeně padne ruky, díky čemuž snižuje únavu, zatímco technologie SoftGrip™ na horní rukojeti zaručuje bezpečný a pohodlný úchop. Posuvný zámek chrání čepel během přepravy a skladování a je šikovně umístěný pro rychlé a snadné zajištění.Držitel ocenění Red Dot Best of the Best.

Další informace
Číslo výrobku
1057175
Katalogové číslo výrobku
1057175
Mezinárodní číslo obchodní položky (EAN)
6411501111234