Společnost Fiskars Group stahuje výrobek Fiskars FF Lžíce, vyrobený 23.prosince 2019

Společnost Fiskars group zjistila, že jedna výrobní šarže výrobku FF Lžíce může obsahovat větší množství PAA (primary aromatic amines), než je stanovený limit. Jelikož se jedná o výrobek přicházející do styku s potravinami, existuje potenciální zdravotní riziko.

Součástí výše uvedeného oznámení je stažení vadné šarže daného výrobku (viz níže) z distribučního řetězce.

Popis výrobku: Fiskars FF Lžíce
Číslo výrobku: 1027299
Výrobní šarže: 191223

Uvedená šarže, vyrobená 23. prosince 2019, může být identifikována těmito způsoby: a) z kódu šarže na zadní straně obalu nad čárovým kódem, b) vyražena na zadní straně výrobku. Společnost Fiskars požádala o stažení skladových zásob tohoto výrobku této konkrétní šarže ze všech prodejních míst. Problém se netýká žádné jiné výrobní šarže lžíce FF ani jiných našich výrobků.

Pokud jste zakoupili tento výrobek s uvedenou šarží – viz výše, vraťte ji prosíme do obchodu za účelem výměny výrobku nebo vrácení peněz.

Functional form spoon

Jak identifikovat výrobní šarži:

Functional form spoon package batch code

Šarži najdete na zadní straně obalu nad čárovým kódem.

Functional Form Spoon Batch code dial

Pokud jste již obal zlikvidovali, vadný výrobek můžete identifikovat prostřednictvím šarže vyražené přímo na zadní straně výrobku. Šipka ukazuje na 12 a čísla 1 a 9 jsou vyražena po obou stranách šipky.

Elnézést kérünk minden esetleges kellemetlenségért. Folyamatosan arra törekszünk, hogy megfeleljünk ügyfeleink és fogyasztóink elvárásainak a legmagasabb minőségű termékek biztosítása terén, és minden szükséges lépést megteszünk annak érdekében, hogy megfeleljünk ezeknek az igényeknek.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které by Vám v této souvislosti mohly nastat. Neustále se snažíme vyhovět očekávání našich zákazníků a spotřebitelů v poskytování produktů nejvyšší kvality a podniknáme veškeré nezbytné kroky, abychom zajistili, že těmto potřebám vyhovíme.

V případě dalších dotazů se obraťte na:
Fiskars Polska Sp. z o.o., odštěpný závod v České republice
Vídeňská 1764/158, 148 00 Praha 4 – Kunratice, Czech Republic
office-cz@fiskars.com