PowerGear™ X

Více síly s nůžkami PowerGear™ X.

PowerGear™ X

Více síly s nůžkami PowerGear™ X.

3x více střižné síly

Pokud máte na zahradě stromy nebo keře, určitě víte, jak důležité a obtížné je správné prostřihávání. Někdy jsou větvě příliš vysoko, někdy příliš tlusté a někdy příliš dlouhé. Jednoduše řečeno, prostřihávání může být velmi namáhavé. Není proto divu, že mnoho zahrádkářů nemá tento druh práce v oblibě. Díky nůžkám PowerGear™ X se to však změní.

 3x více střižné síly

Více síly, méně námahy

Všichni jsme si to zažili, funění, hekání a nadávání, při obyčejném řezání větve nebo keře. Přiznejme si, že to není pěkný pohled, když někdo tímto způsobem pracuje. Abychom vám ukázali co tím myslíme, dali jsme dohromady krátké video, jak to vypadá, když zápasíme s přírodou.

Více síly, méně námahy

1. Méně námahy, méně únavy

Díky našemu jedinečnému patentovanému mechanismu PowerGear™ získáte až 3x více střižné síly. V propojení s kvalitně zakalenými čepelemi z nerezové oceli s povrchem PTFE snižujícím tření získáte ten nejvyspělejší nástroj pro stříhání.

2. Vydrží déle

Fiskars je celosvětově známý díky výrobě kvalitních a odolných nástrojů. Nůžky PowerGear™ X v této tradici hrdě pokračují - špičkové čepele z nerezové oceli a voděodolné, lehké a přitom vysoce odolné tělo. 

3. Navrženo pro větší pohodlí

Někdy je těžké odolat touze po pauze, když máte za sebou už spoustu nastříhaných větví. Při vývoji našich nůžek PowerGear™ X jsme právě na to mysleli a vytvořili jsme vysoce komfortní nůžky, jejichž cílem je ulehčit vám práci na zahradě. Použitý materiál SoftGrip™ a 3D struktura madla zajišťují méně námahy při jejich držení, stejně jako jejich lehké hliníkové násady.